O nas

Firma EKO-INVEST powstała w 2005 roku, jednak jej korzenie sięgają już lat wcześniejszych. Początkowo firma prowadzona była przez braci Damiana i Artura Smelczyńskich skąd pochodziła nazwa DAMART. Wówczas jej działalność opierała się na wykonywaniu prac ślusarskich. W roku 2005 roku każdy z braci rozpoczął prowadzenie działalności osobno.
Dzisiejszy EKO-INVEST do 2007 roku funkcjonował pod nazwą „Węglik”, ponieważ jego profil działalności dotyczył głównie handlu opałem: węgiel, miał, drewno, brykiet. Zaopatrywane w asortyment opałowy były szkoły, ośrodki zdrowia, przedsiębiorstwa. Na szerszą skalę odbywał się handel ekologicznym opałem jakim jest brykiet z trocin. Nacisk na ekologię przyczynił się do zmiany nazwy na EKO-INVEST.

Z biegiem lat analizując potrzeby rynku a co najważniejsze potrzeby potencjalnego KLIENTA rozszerzona została działalność o produkcję i sprzedaż galanterii ogrodowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów a także uwzględniając jego wizję możemy zaoferować oryginalne i niepowtarzalne: domki letniskowe, place zabaw,drewutnie, zadaszenia, tarasy, wiaty, altanki, meble ogrodowe itp.
Odbiorcami naszego asortymentu tj. opału oraz galanterii ogrodowej są : klienci indywidualni, przedsiębiorcy, instytucje publiczne. Nasz opał dostarczany jest do spółdzielni mieszkaniowych w Wielkopolsce. Drewniane konstrukcje wykonujemy dla szkół, przedszkoli oraz osób indywidualnych.

Obecnie nasz profil działalności dotyczy budowy placów zabaw, altan, wiat, podjazdów dla niepełnosprawnych, przystanków autobusowych oraz pozostałą architekturę drewnianą. Wykonujemy je od podstaw,gdyż jesteśmy ich producentem. Ponadto jesteśmy dystrybutorem urządzeń zewnętrznych fitness oraz brykietu drzewnego. Zajmujemy się zagospodarowaniem terenów zielonych, budową i wyposażeniem boisk sportowych. Urządzenia na Publiczne Place Zabaw oraz Outdoor Fitness posiadają Deklarację zgodności z zgodną z normą dot. Publicznych Placów Zabaw i Siłowni Zewnętrznych lub certyfikat.

Odbiorcami naszych produktów są instytucje państwowe : gminy, sołectwa ,szkoły, ośrodki dla niepełnosprawnych ale również osoby prywatne. Oprócz produkcji i sprzedaży asortymentu zajmujemy się również jego transportem i montażem udzielając 24 lub 36 miesięcznej gwarancji. Wszystko wykonujemy kompleksowo.

Jesteśmy doświadczoną bo już z 10-letnim stażem działającą firmą, która dynamicznie się rozwija. Duże doświadczenie pozwala nam sprostać wszelkim postawionym zadaniom, a także zagwarantować najwyższą jakość oferowanych produktów, możliwie najkrótsze terminy realizacji zamówienia a wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnych cen.
Plan długookresowy naszej firmy opiera się na wzmocnieniu pozycji firmy na rynku oraz pozyskiwaniu nowych odbiorców a także rozwój współpracy z innymi przedsiębiorstwami i instytucjami państwowymi.

Korzystając z naszych usług na pewno będziesz zadowolony!

Dla nas to WŁASNIE TY jesteś najważniejszy, a Twoje zadowolenie jest naszym SUKCESEM!!

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony!!

Artur Smelczyński